Onze acties-reacties

Toelichting

Het bestuur probeert te ervaren wat er leeft. We kijken in de buurt en luisteren naar bewoners. We zoeken oplossingen maar ook ideeën en verbeteringen. We willen weten hoe zaken collectief worden beleefd dus staan we altijd open voor individuele meningen. Onze verzameling bepaalt voor een belangrijk deel de beeldvorming over actuele onderwerpen. Zo ontstaan standpunten en visies.

Met regelmaat initiëren we afspraken, we nemen deel aan overleggen, we participeren in nieuwe bijeenkomsten en maken gebruik van diverse inspraakmogelijkheden. Verder wordt, in woord en geschrift, de gelegenheid aangegrepen om standpunten en visie[s] over belangrijke onderwerpen kenbaar te maken bij gemeente, instanties en buurtbewoners.

Laat een reactie achter

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s