Fietsoversteek aangekaart

Bij de fietsoversteek naar het station (Houtveldweg) wordt al geruime tijd gewerkt met overlast voor vooral de fietsers en voetgangers naar de trein. Dat dit soms moet is niet leuk, maar onvermijdelijk. Maar sinds maandag is het voor de fietsers wel heel moeilijk gemaakt om de oversteek te maken. Vanuit de belangenvereniging hebben we deze situatie aangekaart bij de gemeente met als vraag hier heel snel een veiligere situatie te creëren.

Advertenties

Laat een reactie achter

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s