BV WSTZNRDK beschikt over eigen mobiele huisvesting

Sinds kort beschikken we over een deelbare evenemententent om buurtactiviteiten te kunnen organiseren. De gemeente heeft onze schriftelijke subsidieaanvraag gehonoreerd. Naar het oordeel van de gemeente bevorderen de door ons te organiseren activiteiten de sociale samenhang in de Westzanerdijkbuurt. Het ontbreekt ons aan een officieel buurthuis en samenkomen met een grotere groep mensen was nagenoeg onmogelijk. We hebben gekozen voor stevige, eenvoudig op te zetten tenten. Het ligt in de bedoeling om de tenten de komende jaren in te zetten voor uiteenlopende acties en bijeenkomsten in de buurt.

Laat een reactie achter

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s