Inspraakreactie bestemmingsplan Westzanerdijk gepresenteerd aan raadsleden

Op 12 juni heeft voorzitter Paul Siderius gebruik gemaakt van de gelegenheid om de gemeenteraadsleden toe te spreken tijdens de behandeling van het bestemmingsplan Westzanerdijk. De 5 minuten spreektijd die ons als BV WSTNRDK was gegund is vooral gebruikt om alle aanwezigen te doordringen van de noodzaak om samen inspanningen te leveren voor het behoud van onze buurt en haar unieke karakter.

Lees hier de volledige inspraakreactie van de BV WSTZNRDK.

Laat een reactie achter

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s