Westerwindpad nieuwbouw brug nadert einde

Het heeft te lang geduurd en door diverse onvoorziene omstandigheden heeft het werk enige malen stilgelegen waardoor het leek alsof er niet werd gewerkt. Veiligheid en zorg voor de aangrenzende woningen hebben altijd de hoogste prioriteit gehad en niet de snelheidvan het project, aldus projectleider Jan Schermer van de gemeente Zaanstad. Toch ziet het er naar uit dat de werkzaamheden spoedig afgerond zullen zijn waardoor het Westerwindpad en vooral ook de Fronik-boerderijvoor voetgangers en fietsers weer volledig bereikbaar zijn vanaf de Westzanerdijk. Ons motto: kom maar zo snel mogelijk over de brug ….

Kik voor meer foto’s van de werkzaamheden bij de Westerwindpadbrug op de foto hieronder.

Laat een reactie achter

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s