Weinig reden tot lachen voor verkeers-smiley op Westzanerdijk

Onze buurt is sinds 1 mei in het bezit van een verkeers-smiley. Dit elektronische meldbord informeert bestuurders over de snelheid waarmee wordt gereden op de Westzanerdijk. De plaatsing is een uitvloeisel van eerder gemaakte afspraken met het wijkmanagement en de belangenvereniging Westerwatering. Het apparaat heeft meer dan een jaar lang dienst gedaan in Westerwatering en is voor de komende 6 maanden bij ons actief in de bocht naast het grote speelveld. De Westzanerdijk is een 30 km-zone en het zal niemand verbazen dat er weinig gelachen wordt door de verkeers-smiley. De BV WSTZNRDK spant zich in voor verdergaande maatregelen dan dit mislukte lachebekje. Wordt vervolgd….

Kik voor foto’s van op de foto.

 

 

Laat een reactie achter

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s